Güvenlik

Endüstrinin önde gelen altyapı yazılımları ile verileriniz daima güvende.

Üst Düzey Destek

Sorunlarınızı çözmek ve ürünlerimizi daha efektif kullanabilmeniz için satış sonrası destek ekibi daima yanınızda.

Veri Bütünlüğü

Genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ile uyumludur.

Mobil Yetenekler

Tablet uyumlu arayüz tasarımı dokunmatik ekranda çalışmayı kolaylaştırır.

Hizmetlerimiz

ÜRÜN GELİŞTİRME

Logper, sahip olduğu deneyim ve bilgiyle ICT (bilgi ve iletişim teknolojisi) endüstrisi için müşteri odaklı çözümler sunmaktadır. Sahip olduğu uzman araştırmacı çalışan kadrosuyla, teknoloji alanındaki son gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenileyen bir firmadır.

Logper teknolojideki en son gelişmeleri müşteriye ulaştırmayı kendine ilke edinmiştir. Sahip olduğu deneyimin sağladığı avantajla, Akıl yürütme ve güçlü metodolojisini doğru bir şekilde kullanmak yeni süreçlerin tasarlanmasında büyük avantajlar sağlamaktadır. Ölçme değerlendirme, uygun yazılım, doğru donanım seçenekleri ve kullanılacak malzemelerin ayıklanıp en uygun malzemenin seçilmesi bu deneyim sonucu gerçekleşmektedir.

Logper, 16 yıllık tecrübe ve Know-How ile gelişmiş çözümlerle güven ilkesine odaklanmaktadır.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Logper verdiği danışmanlık hizmetleriyle müşterilerine tam zamanında, güvenli ve yüksek kalitede bilgi teknolojisi sunmaktadır. İlk etapta Logper danışmanları müşterinin enformasyon teknolojisi alanında ki sınırlı bilgisini ve eksik olduğu alanları tespit ederek çalışmaya başlamaktadır. Müşterilere; yazılım geliştirme, proje yönetimi, alt yapı desteği, analiz talepleri, değerlendirme ihtiyaçları, denetim ve stratejik IT planlama konusunda destek vererek bu açığın kapanmasını sağlamaktadır.

Logper proje yönetimi için katma değer çözümler sunmaktadır. Başarılı bir proje ortaya çıkarmanın müşteriyle doğru iletişim kurularak müşteriyle iş ortağıymış gibi hareket edilerek gerçekleşeceğine inanmaktadır. Sağlam bir proje metodolojisi için, her bir projenin başından itibaren müşteriye yakın ve sık sık iletişim halinde çalışarak başarılabileceğine inanmaktadır.

Teknoloji çözümlerimiz, ihtiyaçların bir araya getirilmesinden büyümeye kadar müşteri ile iş birliği yaparak kurumsal ihtiyaçlarına göre uyumlu hale getirilmektedir. Projenin her aşamasında, bitirilen her bir aşama geriye dönüp tekrar tekrar üstünden geçilerek gerekli kontroller yapıldıktan sonra belirlenen hedefe ulaşılmaya çalışılmaktadır.

Logper, sahip olduğu yeni bilgi edinme teknolojilerine sahip çalışanları sayesinde güvenilir ve esnek teknolojik çözümler sunmaktadır. Böylece sürekli değişen ve gelişen iş çevresinin ihtiyaçları karşılanmış olmaktadır.

PROJE PERSONEL HİZMETLERİ

Logper’in teknik uzmanlığı müşterilerine önemli değerler sağlamaktadır. Logper işverenle ve yönetim elemanlarıyla yakından çalışarak belirlenen projeye uygun elemanın oluşturulması ve işe alım sürecinde de hizmet vermektedir. Bu konuda müşteriye direk olarak danışmanlık servisi sunmaktadır. Sadece yeni eleman alım sürecinde değil aynı zamanda müşterilerinin mevcut elemanlarına da danışmanlık hizmeti sunmaktadır

Logper müşterileriyle kısa ve uzun dönem danışmanlık hizmeti sunarken müşteriyle iş ortağı olmaktadır. Logper müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak teknik ekspertiz ve ekipmana sahiptir. Müşteri spesifik proje grubu Logper tarafından oluşturulmuştur ve firmanın sahip olduğu büyüklüğe bakmadan dünya çapında çözümler üretmektedir.

Doğru teknik elemanlar bularak organizasyonel başarılarda kritik rol oynamaktadır.

Logper in bölgesel teknik ağı farklı sektörlerdeki uzman teknik personele erişmeyi mümkün kılmaktadır. Bu Logper’e mühendislik, sanat, üretim, BT ve hizmet sektöründeki personel ihtiyacının giderilmesine imkân sağlamaktadır. İstenilen pozisyona uygun elemanın oluşturulması sürecine yardımcı olmaktadır.

Logper her türlü ihtiyaç grupları için teknik uzmanlar sunmaktadır.

  • Yazılım Geliştiricileri
  • Web Geliştiricileri
  • Veri tabanı Uzmanları
  • Proje Yöneticileri
  • Yardım Masası Destek Uzmanları

Bizi hemen arayın 0212 567 72 67 yada bize yazın info@logper.com

Ya da sadece butona tıklayıp numaranızı bırakın, satış ekibimiz sizi arasın

Mesajınızı bırakın, sizi arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
24 - 15 = ?
Robot olmadığınızı kanıtlayın.
Enter the equation result to proceed

Bugüne kadar bize güvenen firmalar